Skip Navigation

Kup teraz!

Cena: 220.00 PLN
Ilość:
drukuj
Garnki

BERGNER EUDOR 12 ELEM. GARNKI STALOWE
KOMPLET  GARNKÓW BERGNER ® 12 ELEM.Eudor


 

 
 
Fabrycznie nowy zestaw garnków ze stali nierdzewnej 18/10 chromowo-niklowej  z kapsułowym dnem, o podwyższonej grubości 1,2 cm. Stal, z której wykonano naczynia charakteryzuje się tzw. niskim poziomem porowości, dzięki czemu naczynia są łatwe do utrzymania w warunkach higienicznych w gospodarstwach domowych. Stal jest wysokiej jakości i w porównaniu do naczyń np. z aluminium w wyższej temperaturze nie powoduje dużej migracji cząsteczek do pożywienia.


Garnki zaprojektowano tak, aby dystrybucja energii była równomierna i optymalna tzn. dzięki profilowanym ściankom bocznym  szybko nagrzewające się dno nie oddaje ciepła tylko dolnej części naczynia, ale przekazuje energię do całego garnka. Pokrywki w kształcie kapeluszy grzybków zatrzymują ciepło z dna garnka i wraz z cyrkulacją pary wodnej  przyspieszają proces gotowania, oszczędzając energię. Ponadto wielowarstwowe dna akumulują energię z palnika lub płyty i oddają ciepło stopniowo nawet po odcięciu źródła zasilania.
 

Uchwyty z tworzywa. Można bez przeszkód korzystać ze zmywarek bez odkręcania uchwytów. Przy odpowiedniej wprawie można skrócić czas gotowania o ok. 20% oraz zaoszczędzić ok. 30% energii.

 

 Komplet można stosować na wszystkich kuchenkach, z wyjątkiem indukcyjnych.

 

 

W komplecie:

Materiał: stal Cr-Ni
Kolor: srebrny1.9l, 16 x 9.5cm rondel
1.9l, 16 x 9.5cm garnek mały
2.6l, 18 x 10.5cm garnek średni
3.6l, 20 x 11.5cm garnek uniwersalny
6.1l, 24 x 13.5cm garnek duży
Patelnia teflonowa z powłoką XYLAN PLUS
uchwyty z tworzywa