Skip Navigation

o sklepie

Kuchnia to miejsce zbyt magiczne i intymne, by nie otaczać się wyjątkowymi przedmiotami. Nie tylko przestrzeń, rozkład, światło decyduje o jej unikalności, ale wiele najdrobniejszych detali, które odzwierciedlają nasz styl, poczucie smaku i harmonii.

Kuchnie są tak różne jak ich właściciele. Powiedz mi jak utrzymujesz kuchnię, a powiem Ci kim jesteś. To prawda, że aranżacja kuchenna jest pochodną naszych wyobrażeń o porządku, komforcie, dobrym samopoczuciu i często osobowości kobiety lub mężczyzny.

Sklep widelczyki.pl stworzyliśmy dla osób trochę zabieganych, zapracowanych, które nie zawsze mają czas, aby godzinami „myszkować” po znanych butikach, salonach lub galeriach.

Nie otwieramy sklepu po 8.00 i nie zamykamy go po 17.00. Nasza oferta dostępna jest przez 24 godziny przez 365 dni w roku. To klient wybiera odpowiedni moment na zakupy. W bibliotece, pracy, w domu, w hotelu, w wygodnej kanapie, w kawiarence. Zawsze tam gdzie udostępniony jest Internet mogą Państwo odwiedzić nasz sklep, dokonać wyboru spośród kilkudziesięciu artykułów i złożyć zamówienie.

W sprzedaży AGD specjalizujemy się od ponad 20 lat. W tym czasie nasza oferta ulegała wielokrotnej ewolucji. Obsłużyliśmy setki klientów instytucjonalnych i detalicznych. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że gwarancja udzielona na zakupione towary zachowa ważność, a czas realizacji zamówienia wyniesie nie dłużej niż 7 dni.

Widelczyki.pl